Ми вчимо безпечно водити автомобіль, а не тільки, щоб отримати "права"!

Про учбово-наукове підприємство "Проф-Авто"


Автошкола "Учбово-наукове підприємство "Проф-Авто" - це одна із найсучасніших мереж учбових центрів з підготовки водіїв в м. Вінниці та Вінницькій області, основною базою якої є кафедра "Автомобілі та транспортний менеджмент" Вінницького технічного університету. Автошколу "Проф-Авто" складають дев`ять відокремлених підрозділів. Кожен з них оснащений усім необхідним для якісної та грунтовної навчальної роботи з кандидатами у водії. Основне наше завдання - це не просто підготувати Вас до складання іспиту в ДАІ, а навчити думати за кермом, аналізувати дорожню ситуацію, самостійно приймати правильні рішення, не боятися дороги і бути упевненим в собі та своїх знаннях!

Наша автошкола розпочала діяльність ще в 1996 році. Заслуговує уваги, що УНП "Проф-Авто" є першою недержавною мережею автошкіл в Вінницькій області, що дало змогу запровадити індивідуальний підхід до якісного навчання кожного курсанта. За майже 20 років існування ми встигли заробити міцну репутацію на ринку надання послуг з підготовки водіїв всіх видів автотранспортних засобів . Більше 70% наших учнів приходять на навчання за рекомендацією своїх друзів або знайомих. На сьогодні автошкола "Проф-Авто" займає одну з верхніх позицій в рейтингу складання іспитів в ДАІ серед автошкіл Вінничини. Більше 70% наших учнів складання іспитів в ДАІ з першої спроби. З моменту створення автошколи на дороги Вінницької області виїхали декілька десятків тисяч досвідчений водіїв, що отримали посвідчення водія завдяки якісній підготовці в нашому навчальному закладі.

Автошкола та її матеріально-технічна база відповідає всім сучасним вимогам, а наші інструктори з невпевненого учня зроблять досвідченого і розсудливого водія транспортного засобу, який зуміє безпечно їздити на своєму транспортному засобі по вулицях сучасного міста. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного курсанта і психологічний настрій на упевнене водіння!
Як не потрапити в ту або іншу складну дорожню ситуацію, і як вийти з ситуації, що склалася, як довести свою правоту інспекторові ДАІ - вас навчать наші викладачі і майстри з виробничого навчання водінню. В мережі учбових центрів з підготовки водіїв "Проф-Авто" склався сильний викладацький колектив. Всі викладачі мають вищу спеціальну автомобільну освіту - від спеціаліста до професора автомобільного транспорту. Інструктори автошколи - професіонали своєї справи, кваліфіковані фахівці. Вони навчать Вас не лише основним навичкам безпечного водіння, але і грамотному орієнтуванню в умовах інтенсивного дорожнього руху. Викладачі і майстри виробничого навчання водінню мають як правило вищу спеціальну автомобільну освіту, достатню кваліфікацію і досвід роботи, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

Для навчання в нашому навчальному закладі надається краща учбово-матеріальна база і сучасна учбова автомобільна техніка. На теоретичному зайнятті широко використовуються комп'ютерні програми, відеофільми, різні навчальні посібники, плакати, планшети, макети вузлів і агрегатів автомобілів. Усе це дозволяє підняти на високий рівень якість підготовки кандидатів у водії. Індивідуальний підхід до кожного учня і фіксована оплата дозволять вам розрахувати свій час і бюджет, підібрати зручний графік навчання водінню. Курсанти автошколи увесь час свого навчання знаходяться в надійних руках справжніх майстрів виробничого навчання, за плечима яких багаторічний досвіт підготовки. Процес практичного водіння проходить по різноманітних учбових маршрутах м. Вінниці та Вінницької області. Ви навчитеся не лише правильно і своєчасно реагувати на ситуацію на дорозі, але і прогнозувати її.

Найважливішим питанням для нашої автошколи є безпека учнів під час навчання водінню. Усі учбові автомобілі оснащені подвійним управлінням і Ваш інструктор завжди зможе допомогти в складній ситуації. На зимовий період всі автомобілі забезпечуються спеціальною зимовою та шипованою гумою, тому не потрібно боятися вчитися в автошколі взимку. По-перше, ви отримаєте неоцінимий досвід управління автомобілем в складних зимових умовах, а по-друге, економите час на літній відпочинок, в період якого ви можете насолодитися управлінням власного автомобіля.

Якщо ви вибираєте високу якість навчання, професійних інструкторів і незрівняне ні з чим задоволення від незалежного пересування по дорозі, тоді записуйтеся вже зараз в провідну мережу сучасних автошкіл Вінничини "Проф-Авто" і всього через декілька місяців транспортні мережі нашого міста поповняться ще одним кваліфікованим водієм. 


Всі права захищено. Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.

ПРОФ-АВТО"© 2015.